fejléckép

Hírek

Állásajánlat: Iratkezelési szakértő

Iratkezelési szakértőt keresünk tanúsítási projektekhez.

Feladatai:

  • iratkezelési szoftverek tanúsításában való részvétel
  • a tanúsítások teljes dokumentálása
  • jogszabálykövetés, részvétel a tanúsítási módszerek fejlesztésében

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • iratkezelésre vonatkozó jogszabályok ismerete
  • elektronikus iratkezelési, dokumentumkezelési ismeretek
  • közigazgatási gyakorlat
  • iratkezelésben legalább 5 éves gyakorlat
  • legalább 1 iratkezelési szoftver ismerete, gyakorlati használatában való tapasztalat

Előny:

  • közigazgatási végzettség
  • több iratkezelési szoftver ismerte
  • SZEÜSZ, KEÜSZ ismertek
  • minőségügyi, minőségirányítási ismeretek
  • levéltári ismeretek
  • angol nyelvtudás

Alkalmazás: megegyezés szerint, rugalmasan

A jelentkezőnek biztosítani kell a jogszabályokban és szabványokban előírt függetlenséget.

Amennyiben jelen hirdetés felkeltette érdeklődését, önéletrajzát küldje meg az info@veritan.hu e-mail címre.”

Fel↑